امروزه سبکها و تجهیزات مدرن و زیادی برای انواع فیلمبرداری و عکسبرداری مجالس و غیره وجود دارد که یکی از آنها فیملبرداری و عکسبرداری با HeliCam میباشد که میتوان تصاوری از ارتفاع با تنوع در زاویه های فیلمبرداری و عکاسی مجالس ، اسپرت و مدلینگ داشت!

در این نوع سبک فیلمبرداری و عکسبرداری هوایی با توجه به کیفیت بالا و تصاویری با زاویه نوین و جالب دارای محبوبیت خاصی برخوردار میباشد که باعث میشود تصاویری زیبا در خروجی کار بصورت ادیت شده و میکس شده داشت که با زیبایی خیلی بالا و جذاب فیلم و عکسی ماندگار با زیبایی بالا در اختیار داشت!

162129464_640

استودیو عکس مد با گروهی متخصص و کادری مجرب با سابقه کار بالا با داشتن تجهیزات کامل و پیشرفته در آتلیه عروس , آتلیه کودک , گروه ساخت کلیپ عروس آماده ارائه خدمات مجالس از جمله فیلمبرداری و عکسبرداری عروس و داماد , فیلمبرداری و عکسبرداری مراسم تولد و دیگر خدمات مجالس خانوادگی شما آماده ارائه خدمات میباشد!

تمام این تصاویر فرمتهای مختلفی دارد که میتوانید در مورد دو فرمت معروف ( تفاوت فرمت HD و FULL HD در فیلمبرداری ) بخوانید تا با کیفیت برتر ما یعنی Full HD آشنا شوید که گروه ما تخصصی بر روی این کیفیت عملکرد دارد!

برای تماس با مدیریت استودیو عکس مد و رزرو برای مجالس خود بصورت تخصصی از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

همینطور میتوانید منو قیمت مجالس را در صفحه منو قیمت دیدن فرمائید.

2 دیدگاه در “فیلمبرداری هوایی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *